Tréneri

BaFi

Ahoj, som BaFi a mám v tom jasno od malička. Venujem sa všetkému možnému, a keď ma spoznáš, tak si určite začneš myslieť či som OK 😀 Ale ubezpečujem Ťa, že som 😛

Moja extrémna hyperaktivita pretrváva od detstva. Som  presvedčená, že všetko sa dá keď sa chce, keď máš zanietenie, dobré manažérske schopnosti 😀 a HLAVNE keď máš okolo seba skvelých ľudí, ktorí ti pomáhajú tvoriť.

Šport a tanec sú moji parťáci už 23 rokov. Súťažne som sa venovala atletike, lyžovaniu a golfu. Skupinovým cvičeniam ako trénerka sa venujem od roku 2014.  Taktiež som sa dlhé roky venovala trénovaniu detí a mládeže.

Som za každú srandu a som otvorená všetkým športovým možnostiam s ľuďmi, ktorí milujú šport presne tak, ako my v BAFIT-e.

Vďaka folklóru a športu som spoznala všetkých nižšie uvedených skvelých ľudí, ktorí sú neodmysliteľnou súčasťou môjho tímu.

Príď medzi nás a buď aj Ty súčasť BAFIT-u.

Peťka Fischerová

Moje meno je Petra Fischerová a som inštruktorkou Jumpingu a FLOWIN-u.

Po ukončení môjho aktívneho hrania volejbalu som hľadala šport, ktorý by mi pohyb nahradil. Jumping sa stal mojou vášňou a radosťou a od roku 2013 som sa stala aj inštruktorkou. Neskôr som si moje obzory rozšírila aj o cvičenie FLOWIN. Najväčší zážitok je pre mňa aj tak stále úsmev a radosť ľudí po každej odcvičenej hodine. Vo voľnom čase obľubujem turistiku v našich horách a čítanie kníh. Milujem svoju rodinu ktorej sa snažím venovať všetok zvyšný čas.

Zuzka Rosíková

Ahoj som Zuzka alebo kľudne aj Rároška nech je to pestrejšie. Som srdcom folklóristka, milujem hudbu, spev, tanec. Ako sa hovorí, že protiklady sa priťahujú vďaka folklóru som spoznala BaFi, vďaka BaFi som hlbšie nahliadla do sveta JUMPING-u a ten sa stal taktiež mojou neoddeliteľnou súčasťou. Bije sa vo mne tradičné s moderným a z toho čerpám najviac energie.

Inak rada bicyklujem. Ešte radšej z bicykla aj padám, takže sem tam odretý lakeť nie je u mňa nič nezvyčajné.

Nina Kováčiková

Ahojte, čaute , moje meno je Nina, ale kamoši ma volajú Ninuš.

Trénerkou som sa stala, preto aby som ľuďom priniesla do života pocit, že sa vo svojom tele cítia komfortne a slobodne.

To v praxi znamená, že sa zameriavam sa na budovanie mobility, flexibility a sily, aby ma moje telo dokázalo podržať v bežnom živote , napríklad keď spadnem, aby som sa vedela šikovne a obratne vyhnúť zraneniam.

Milujem ten pocit, keď sa učím novým pohybom a robím divy s mojím telom.

Riadim sa heslom: ,,Najprv buďme zdraví, až potom krásni.“

Vo voľnom čase sa rada vyvaľujem alebo sa vyberiem do prírody načerpať energiu a vyčistiť myseľ.

V BAFIT-e  precvičujem funkčný strečing, silové tréningy, TRX, kruhové tréningy a novinkou je animal flow – zvieracie pohyby.

Miška Bučeková

Ahojte, ja som Miška a pohyb je pre mňa radosť a zábava. Od obyčajnej
prechádzky, cez turistiku, bicykel, korčule, až po intenzívny tréning na
trampolínke – toto všetko mi vyčarí obrovský spokojný úsmev a dobíja ma
energiou. A touto radosťou z pohybu dúfam nakazím na tréningoch aj Vás 🙂
Teším sa na všetkých na Jumpingu, Tabate, intervalových tréningoch,
kruháčoch, využijeme všelijaké pomôcky ako bosu, jednoručky, kettlebel a
hlavne naše úžasné telá!

Alex Shelest