Tréneri

BaFi

Ahoj, som BaFi a mám v tom jasno od malička. Venujem sa všetkému možnému, a keď ma spoznáš, tak si určite začneš myslieť či som OK 😀 Ale ubezpečujem Ťa, že som 😛

Moja extrémna hyperaktivita pretrváva od detstva. Som  presvedčená, že všetko sa dá keď sa chce, keď máš zanietenie, dobré manažérske schopnosti 😀 a HLAVNE keď máš okolo seba skvelých ľudí, ktorí ti pomáhajú tvoriť.

Šport a tanec sú moji parťáci už 23 rokov. Súťažne som sa venovala atletike, lyžovaniu a golfu. Skupinovým cvičeniam ako trénerka sa venujem od roku 2014.  Taktiež som sa dlhé roky venovala trénovaniu detí a mládeže.

Som za každú srandu a som otvorená všetkým športovým možnostiam s ľuďmi, ktorí milujú šport presne tak, ako my v BAFIT-e.

Vďaka folklóru a športu som spoznala všetkých nižšie uvedených skvelých ľudí, ktorí sú neodmysliteľnou súčasťou môjho tímu.

Príď medzi nás a buď aj Ty súčasť BAFIT-u.

NiKuš Kušnírová

Volám sa Nika a budeme sa spoločne stretávať na BOOTCAMPOCH, funkčných tréningoch a na FUN and FIT pobytoch vo vode “na sucho”.

Šport je môj životný štýl.
Začínala som ako zverenkyňa, pretekárka, reprezentantka a od roku 2012 pôsobím ako trénerka.
Môžem ti zaručiť, že spoločne budeme makať až za hranice tvojich možností, potiť sa budeš ako vajcááá na panvici a budeme mať priestor aj na to, aby sme sa z chuti zasmiali.
Z môjho tréninčoku odídeš s úsmevu na fejsíku a s dobrým moodikom po odmakanej robote.
Pretože ako hovorím svojim zverencom…YES YOU CAN!
Čaká nás spolu kopec vody a potu, tvrdej driny, skvelej atmosféry a šalenoty .

Peťka Fischerová

Moje meno je Petra Fischerová a som inštruktorkou Jumpingu a FLOWIN-u.

Po ukončení môjho aktívneho hrania volejbalu som hľadala šport, ktorý by mi pohyb nahradil. Jumping sa stal mojou vášňou a radosťou a od roku 2013 som sa stala aj inštruktorkou. Neskôr som si moje obzory rozšírila aj o cvičenie FLOWIN. Najväčší zážitok je pre mňa aj tak stále úsmev a radosť ľudí po každej odcvičenej hodine. Vo voľnom čase obľubujem turistiku v našich horách a čítanie kníh. Milujem svoju rodinu ktorej sa snažím venovať všetok zvyšný čas.

Zuzka Rosíková

Ahoj som Zuzka alebo kľudne aj Rároška nech je to pestrejšie. Som srdcom folklóristka, milujem hudbu, spev, tanec. Ako sa hovorí, že protiklady sa priťahujú vďaka folklóru som spoznala BaFi, vďaka BaFi som hlbšie nahliadla do sveta JUMPING-u a ten sa stal taktiež mojou neoddeliteľnou súčasťou. Bije sa vo mne tradičné s moderným a z toho čerpám najviac energie.

Inak rada bicyklujem. Ešte radšej z bicykla aj padám, takže sem tam odretý lakeť nie je u mňa nič nezvyčajné.

Marek Keveš

Ahoj, venujem sa kalistenike, čiže cvičeniu s vlastnou hmotnosťou. Prekonávam gravitáciu a popieram zákony fyziky.

Vystihuje ma vždy pozitívna nálada a úsmev. Vo voľnom čase cvičím, vzdelávam sa a pracujem na svojich snoch. Najzábavnejšiu vec, ktorú som zažil v športe je asi to, že keď si natáčam videá napríklad stojky alebo vlajky, tak potom keď spätne pozerám video, deti v pozadí zastanú a sledujú s otvorenými ústami. Zábavné veci proste k športu patria.

Katka Kupcová

Moje meno je Katka a v rámci BAFIT Academy budem viesť cvičenia s TRX. Venujem sa trailovým a prekážkovým behom, kde je cvičenie s TRX super doplnením tréningu a čo je najlepšie, toto cvičenie je možné robiť naozaj kdekoľvek. Šport je súčasťou môjho života od malička, dlhé roky som sa venovala biatlonu, potom silovým športom a florbalu. Voľný čas trávim najradšej s rodinou a kamošmi, najlepšie niekde v prírode, mám rada turistiku a lyžovanie, alebo akúkoľvek formu aktívneho oddychu.

Pri tréningu sa rada učím nové veci, avšak v tréningu je pre mňa dôležitá kvalita nie kvanitita.

Svetlana Kurasová